ISI CİHAZLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

PRES-İŞ

Firmamız, 50 yılı aşkın bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmak kaliteli, hassas ve özenli üretimi ilk elden daha kısa süre içerisinde tedarikini sağlamak amacıyla faaliyete geçmiştir.

PRES İŞ LTD. ŞTİ. Üretiminin büyük bölümünü otomotiv yan sanayi ve ısı cihazları olmak üzere çeşitli alanlarda sürdürmektedir. Küreselleşen sanayi standartları doğrultusunda rekabet gücünü arttırmak için ileriki dönemlerde başta, üretim sahası, istihdam ve modernizasyonuna ivme kazandırmak ve sektörünü yakından takip etmek amacı ile sanayi üretimi içerisindeki yerini almıştır.

PRES İŞ LTD. ŞTİ. Üretiminde sadece hammaddesini tedarikçi firmalardan sağlayan mamulün tasarımından faturalanışına kadar hemen hemen tüm üretim ünitelerini kendi içerisinde bulunduran müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilecek şekilde uzmanlaşmış kadrosu ile örnek bir işletme haline gelmiştir.

PRES İŞ LTD. ŞTİ. Kuruluşundan buyana, çalışanları ile işveren – işçi hiyerarşisinden ziyade tamamen kardeşlik bağları, kişiye saygı ve sevgi ile pekiştirilen bir yapıya sahiptir. Çalışanlarının üstün kalite anlayışı aslında tamamen kişiye verilen önemden ileri gelmektedir.

PRES İŞ LTD. ŞTİ. Yarınlara kendinden emin ve umutla bakmaya devam eden öncü bir kuruluştur..